Renginiai

Pamokos kitaip

Gruodžio mėnesį 1c klasės mokiniai ir mokytoja Sandra Gedvilienė dalyvavo Kultūros paso edukaciniuose užsiėmimuose „Atbėga elnias devyniaragis“ Klaipėdos Etnokultūros centre ir „Baltų raštai ir simboliai“ Edukatekoje. Pirmokai susipažino su Advento papročiais ir tradicijomis, sužinojo, kad per Kūčias valgome tik tai, ką augina žemė-motulė, kad Kalėdinis vainikas Lietuvoje pirmiausia atsirado Klaipėdos krašte, žaidė žaidimus, būrimus. Edukatekoje susipažinome su baltų ženklais ir simboliais, karštu presu klijavome pasirinktus ženklus ant marškinėlių, kuriuos gavome dovanų. Pirmokai džiaugėsi netradicinėmis pamokomis, dalijosi įspūdžiais su tėveliais.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close