Kalėdinės dirbtuvės

Artėja pačios gražiausios metų šventės. Gruodžio paskutinėmis savaitėmis specialiosios pedagogės ir logopedės Aistės kabinete vyko kalėdinės dirbtuvės. Mokiniai, perskaitę pasaką „Į ką panašus sniegas“, gamino dirbtiną sniegą iš putų ir krakmolo. Pasigaminę dirbtino sniego statė pilis, sniego senius, lipdė gniūžtes. Kitą kartą kūrė Kalėdų senelio draugų elfų portretus. Elfukus gamino iš vaško. Juos papuošė kepurėmis, pirštinėmis, stebuklingais batais ir pavadino pačiais gražiausiais vardais. Taip pat mokiniai gamino kalėdines puošmenas – nykštukus iš kankorėžių. Prie šios iniciatyvos prisidėjo ir logopedės Dovilės mokiniai. Nykštukais papuošta viena mokyklos eglutė. Taip pat šie pagaminti nykštukai dalyvaus respublikinėje parodoje „Mano kalėdinė puošmena“. Dėkojame specialiajai pedagogei ir logopedei Aistei Lajauskienei ir logopedei Dovilei Beresnevičienei už kalėdinės dvasios kūrimą.