Renginiai

Robotel Smart Class įsibėgėja

Džiaugiamės turėdami galimybę mokyti ir mokytis anglų kalbos su Robotel Smart Class įranga. Kokybės krepšelio dėka, įsigijome įrangos, kuri leidžia šiuolaikiškai, produktyviai mokyti ir mokytis. Kiekvienam mokiniui sudaromos galimybės kalbėti, taisyklingai tarti, atlikti užduotis raštu. Mokytojas turi galimybę, kiekvieną stebėti, girdėti, įvertinti. Ačiū anglų kalbos mokytojoms, kurios drąsiai imasi naujų metodų, būdų mokyti užsienio kalbos. Ačiū anglų kalbos mokytojai metodininkei Ingai Jaunienei už atvirą pamoką.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close