Renginiai

Senelės pasaka

2021 m. gruodžio 21 dieną 5k ir 6k klasės mokiniai lankėsi Klaipėdos Žvejų kultūros rūmuose muzikiniame A. Giniočio spektaklyje „Senelės pasaka“. „Apšerkšniję mūsų žiemos,/ Balta balta, kur dairais,/ Ilgas pasakas mažiemus…“ – S. Nėries eilėraštis „Senelės pasaka“ daugeliui primena vaikystę ir tikėjimą paprastais stebuklais. Šis spektaklis sukurtas būtent šio eilėraščio pagrindu. Dėkojame mokytojoms Vidai Sebeckytei, Audrai Znaidauskei ir Daliai Umantaitei – Vaivadienei už organizavimą.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close