Renginiai

Susipažinimas su policininko-kinologo profesija

6a ir 6b klasės mokiniai turėjo galimybę susipažinti su policininko-kinologo profesija. Policijos šunys yra gyvūnai, specialiai paruošti atlikti įvairias užduotis: sekti įtariamąjį, ieškoti narkotikų, sprogmenų ar žmonių pėdsakų nelaimės vietoje. Šunys dirba ir kitose tarnybose – kariuomenėje, pasienio sargyboje, priešgaisrinėje tarnyboje ar muitinėje. Šunis dresuoja kinologai. Karjeros ugdymui skirtos pamokos metu mokiniai pamatė tarnybinio šuns tam tikrus specialius gebėjimus. Policijos darbuotojai papasakojo apie savo darbą, šunų dresiravimą, kaip jie išmokomi ieškoti dingusių žmonių, narkotikų, sprogmenų, kokie reikalavimai keliami ir šunims, ir kinologams. Ačiū etikos mokytojai Jolitai Benetienei už įdomią, naudingą karjeros ugdymo pamoką.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close