Susipažinimas su policininko-kinologo profesija

6a ir 6b klasės mokiniai turėjo galimybę susipažinti su policininko-kinologo profesija. Policijos šunys yra gyvūnai, specialiai paruošti atlikti įvairias užduotis: sekti įtariamąjį, ieškoti narkotikų, sprogmenų ar žmonių pėdsakų nelaimės vietoje. Šunys dirba ir kitose tarnybose – kariuomenėje, pasienio sargyboje, priešgaisrinėje tarnyboje ar muitinėje. Šunis dresuoja kinologai. Karjeros ugdymui skirtos pamokos metu mokiniai pamatė tarnybinio šuns tam tikrus specialius gebėjimus. Policijos darbuotojai papasakojo apie savo darbą, šunų dresiravimą, kaip jie išmokomi ieškoti dingusių žmonių, narkotikų, sprogmenų, kokie reikalavimai keliami ir šunims, ir kinologams. Ačiū etikos mokytojai Jolitai Benetienei už įdomią, naudingą karjeros ugdymo pamoką.