Renginiai

Tvarios Kalėdos

Artėjančios gražiausios žiemos šventės, jų laukimas, dovanos, eglučių puošimas  kuria nuostabią šventinę nuotaiką. Kad tokia pakili ir nuostabi šventinė nuotaika mus lydėtų ir kitais metais, ir po 10 metų ir dar ilgiau, turime labai atsakingai žiūrėti į tai, kaip mūsų pasiruošimas šventėms ir pačios šventės įtakos mus supančią aplinką.  Būkime atsakingi vartodami, pagalvokime  apie tai, kokioje Žemėje mes gyvensime. Siekiant paskatinti gyventi  tausojančiai, atsakingai  ir būti draugiškais savo aplinkai vykdėme  akciją  „Tvarios Kalėdos“, prie kurios  prisijungė ir  sukūrė Kalėdines dekoracijas iš antrinių žaliavų  bei  papuošė savo aplinką 1 – 2 ir 6k klasių mokiniai. Ačiū šios akcijos organizatorėms mokytojoms  Nelitai Gedminienei ir Daliai Umantaitei – Vaivadienei. Taip pat mokytojams, kurie prisidėjo prie šios kilnios ir prasmingos akcijos: Gretai Rimkutei, Jolantai Rupekienei, Erikai Beriozkinienei, Laima Steponavičienei, Juditai Bivainienei, Aleksandrui Ronkui, Loretai Vyšniauskienei ir jų mokiniams.  Visi kartu mes galime nuveikti labai daug!  Gražių ir tvarių švenčių!

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close