Renginiai

Dovanos iš Goethe instituto

Šv. Kalėdos – dovanų metas. Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos vokiečių kalbos mokytojos Astos Jaramavičiūtės bendradarbiavimas su Geothe institutu leidžia aktyviai įsitraukti į organizuojamus renginius, seminarus. Dėkojame Goethe instituto kalbos skyriaus vadovei Nijolia Buinovskaja ir pedagoginio bendradarbiavimo, vokiečių kalbos kursų ir egzaminų programų koordinatorei Margaritai Repečkienei už malonią kalėdinę staigmeną.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close