Renginiai

Gruodžio veiklos

Gruodis buvo gana veiklus 3k klasei. Gruodžio 1 d. mokiniai vyko į Mažosios Lietuvos istorijos muziejų, kur susipažino su advento papročiais ir tradicijomis. Gruodžio 10 d. dalyvavo edukaciniame užsiėmime “Kalėdos kitaip”, kur atliko įvairias užduotis, sužinojo apie Kalėdų papročius ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse, bei patys gamino dirbtinį sniegą. Įdomiąją pamoką „Pasaulio medis. Liejinyje atgimę baltiški simboliai: dangus, žemė“ gruodžio 13 d. pravedė lietuvių kalbos mokytoja V. Jokšienė. Gruodžio 14 d. vaikai dalyvavo edukaciniame užsiėmime “Kosmosas ir robotika”. Smagu buvo patiems sukonstruoti robotuką. Gruodžio 21 d. vyko į Žvejų rūmus, į spektaklį “Senelės pasaka”(ačiū tėveliams už iniciatyvą). Įdomu buvo pažiūrėti, kaip galima suvaidinti eilėraštį. Gruodžio 20-23 d. vyko integruotos veiklos savaitė “Ilgiausia naktis, trumpiausia diena” apie advento, Kūčių ir Kalėdų papročius bei burtus. Vaikai kūrė Kūčių valgiaraštį, dalyvavo protų mūšyje bei pasitikrino žinias žaidime “Galvok”. Per dailės ir technologijų pamokas iš gipso pasigamino eglutes bei jas dekoravo. O per “Kūrybines dirbtuves” iš sūrios tešlos gamino eglutei žaisliukus. Druodis trečiokams tikrai neprailgo belaukiant šv. Kalėdų ir atostogų. Dėkojame mokytojai Aurelijai Plesevičienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close