Renginiai

Integruota savaitė „Atvažiuoja šventa Kalėda“

Gruodžio 17-23 dienomis 2 k klasėje vyko integruota veiklų savaitė „Atvažiuoja šventa Kalėda“.  Per darbelių pamokas gaminome tvarius žaisliukus ir papuošėme mokyklos eglę. Technologijų mokytoja Judita vedė įdomiąją pamoką „ Atrastas lobis“, kurios metu mokiniai sužinojo kokių būna lobių, kokie ir kur buvo atrasti didžiausi. Mokytoja parodė savo atrastą lobį – senovinį lygintuvą ir pasagą. Vėliau mokiniai iš sūrios tešlos kūrė monetas. Viena diena buvo skirta Kalėdinei magijai, kurios metu mokiniai rodė burtus ir eksperimentus. Edukacijos Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje mokiniai sužinojo, kaip buvo švenčiamos Kūčios ir Kalėdos mūsų krašte ir kuo jos skyrėsi nuo likusios Lietuvos dalies. Mokiniai išsiraižė iš linoleumo šventines atvirutes ir patys jas atsispausdino. Apsilankėme ir pačiame muziejuje, kuris yra atsinaujinęs, apžiūrėjome eksponatus. Pasivaikščiojome po senamiestį, Teatro aikštę, pamatėme mažąją Klaipėdos eglutę. Įgytas bei asmeninės patirties žinias mokiniai parodė šventiniame protmūšyje „Atvažiuoja šventa Kalėda“. Susirungė 4 komandos – „Nykštukų“, „Rudolfų“, „Sniegiukų“ ir “Besmegenių“. Mokiniai ne tik parodė savo žinias, bet ir sugebėjimą naudotis informacinėmis technologijomis. Paskutiniąją netradicinę dieną 2 k k kasės mokiniai savo sugebėjimus rodė „Šventiniame talentų šou“. Skambėjo dainos ir eilėraščiai, gitaros ir būgnų garsai, lėlių teatro vaidinimai, šokiai ir gimnastikos vitražai. Už iniciatyvas dėkojame mokytojai Nelitai Gedminienei.

 

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close