Renginiai

1k integruotos veiklos

Visą gruodžio mėnesį 1k klasėje karaliavo Šv. Kalėdų nuotaika. Per dailės ir technologijų pamokas vaikai iš modelino gamino žaisliukus klasės Kalėdų eglutei. Gruodžio 8 d. svečiavosi Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje. Šventinio užsiėmimo metu sužinojo, kaip šv. Kalėdas šventė bei Naujuosius metus sutikdavo klaipėdiškiai. Praktinėje veiklos dalyje pirmokai savo kūrybos kalėdinius atvirukus atsispausdino grafikos spaudos staklėmis (linoraižinio technika). Gruodžio 10 d. rytmetį muzikos mokytoja Romalda Dzikiene kartu su vaikais pradėjo Adventinėmis giesmėmis. Istorijos mokytoja Margarita Endriuškaitė vedė įdomiąją pamoką „Pažink senąją Klaipėdą“. „Kalėdos svečiuojasi Klaipėdos krašte“ – tai paskutinės gruodžio savaitės integruotų veiklų tema. Integruotos pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos, matematikos pamokos suteikė žinių apie Klaipėdos krašto kalendorinių švenčių – Kūčių ir Kalėdų papročius, skatino mokinių kūrybiškumą, bendradarbiavimą. Dėkojame mokyotjai Jolantai Rupeikienei už iniciatyvas.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close