Renginiai

Indėnų būgnų ir dainų ratas

6b klasė Senuosius metus užbaigė su būgnais – dalyvavo kultūrinėje programoje „Indėnų būgnų ir dainų ratas“ Vinetu kaime, Klaipėdos rajone. Dainos ir muzika suartina kultūras ir žmones, leidžia juos geriau pažinti. Klasės draugus išvyka dar labiau suartino. Pabuvę gamtos apsuptyje, aplankę gyvulius tvarte, pasišildę indėniškoje palapinėje ir vieni kitiems linkėdami gerų ateinančių metų, šeštokai išvyką pabaigė šventiniais pietumis Kretingos dvaro žiemos sode.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close