Kaip sumodeliuoti švytuoklinį laikrodį?

Jau ne naujiena ugdyme, kada mokytojas ruošdamasis pamokai pasikvečia kolegą iš savo mokyklos, veda integruotas pamokas ir pan. Naujiena, kada mūsų mokyklos mokytojai ieško bendraminčių kitose Lietuvos mokyklose. 7k klasėje antroji integruoto klasikinio ugdymo savaitė prasidėjo su trenksmu. Geografijos mokytoja ekspertė Dalia Umantaitė – Vaivadienė kartu su Utenos A. Šapokos gimnazijos fizikos mokytoju ekspertu Stasiu Kirdeikiu paruošė pamoką apie švytuoklinius laikrodžius. Šis prietaisas buvo išrastas Apšvietos epochoje. Kaip sumodeliuoti tokį prietaisą šiandien? Reikia turėti geografijos ir fizikos žinių. Ačiū abiems mokytojams už neeilines pamokas.