Miestas prie jūros

2022-01-19 Liudviko Stulpino progimnazijoje įvyko respublikinė mokytojų ir mokinių kūrybinė-patyriminė konferencija „Miestas prie jūros“, skirta L. Stulpino 150-osioms gimimo metinėms paminėti. Šioje konferencijoje dalyvavo ir mūsų progimnazijos mokytojai. Pradinio ugdymo mokytoja ekspertė S. Gedvilienė pristatė pranešimą „Mokinių žvilgsnis į ekologines Baltijos jūros problemas” tarptautiniame projektų ir gerųjų praktikų konkurse StarT Luma Suomijoje”. O pradinio ugdymo mokytoja metodininkė N. Gedminiene kartu su savo šauniąja mokine Mįja Freitakaite pristatė ilgalaikį projektą „Klaipėda – mano namai“. Smagu, kad jų pranešime glaustai buvo pristatytas ir mūsų progimnazijoje jau trejus metus sėkmingai įgyvendinamas Klasikinio ugdymo modelis.