Renginiai

Miestas prie jūros

2022-01-19 Liudviko Stulpino progimnazijoje įvyko respublikinė mokytojų ir mokinių kūrybinė-patyriminė konferencija „Miestas prie jūros“, skirta L. Stulpino 150-osioms gimimo metinėms paminėti. Šioje konferencijoje dalyvavo ir mūsų progimnazijos mokytojai. Pradinio ugdymo mokytoja ekspertė S. Gedvilienė pristatė pranešimą „Mokinių žvilgsnis į ekologines Baltijos jūros problemas” tarptautiniame projektų ir gerųjų praktikų konkurse StarT Luma Suomijoje”. O pradinio ugdymo mokytoja metodininkė N. Gedminiene kartu su savo šauniąja mokine Mįja Freitakaite pristatė ilgalaikį projektą „Klaipėda – mano namai“. Smagu, kad jų pranešime glaustai buvo pristatytas ir mūsų progimnazijoje jau trejus metus sėkmingai įgyvendinamas Klasikinio ugdymo modelis.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close