Renginiai

Jaunieji oratoriai

Sausio 20 d. nuo pat ankstyvo ryto į oratorių konkursą rinkosi 7-8 klasių mokiniai. Vyko atrankinis turas į Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos mokytojų organizuojamą tradicinį respublikinį oratorių konkursą anglų kalba. Mokiniai, kuruojami savo anglų kalbos mokytojų, kalbas kūrė tema „Can Social Media Have a significant Impact on Human Mood ant Behaviour? „. Nors tema labai įdomi ir aktuali, tačiau sakyti kalbą viešai ir dar anglų kalba – tikras iššūkis. Sveikiname nugalėtojus: Joną Danisevičių ir Miją Bendoraitytę, 7k klasės mokinius, kurie ir atstovaus mūsų mokyklai respublikiniame konkurse. Mokinius ruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė Ernesta Kloviškienė. Sėkmės, jaunieji oratoriai!

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close