Jaunieji oratoriai

Sausio 20 d. nuo pat ankstyvo ryto į oratorių konkursą rinkosi 7-8 klasių mokiniai. Vyko atrankinis turas į Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos mokytojų organizuojamą tradicinį respublikinį oratorių konkursą anglų kalba. Mokiniai, kuruojami savo anglų kalbos mokytojų, kalbas kūrė tema „Can Social Media Have a significant Impact on Human Mood ant Behaviour? „. Nors tema labai įdomi ir aktuali, tačiau sakyti kalbą viešai ir dar anglų kalba – tikras iššūkis. Sveikiname nugalėtojus: Joną Danisevičių ir Miją Bendoraitytę, 7k klasės mokinius, kurie ir atstovaus mūsų mokyklai respublikiniame konkurse. Mokinius ruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė Ernesta Kloviškienė. Sėkmės, jaunieji oratoriai!