Renginiai

Kaip prisikviesti sėkmės paukštę?

Klaipėdos miesto mokytojų klubas „JUNGTYS tarp švietimo ir kultūros: Mokykla-Kultūra-Veiksmas“ sausio 4 d. pakvietė į renginį Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje „Akiratyje BIBLIOTEKA: ar galima bendrojo ugdymo dalykų mokytis bibliotekoje?“. Šio renginio metu mūsų progimnazijos  lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Vaida Jokšienė dalinosi patirtimi ir skaitė pranešimą „Kaip prisikviesti sėkmės paukštę?“. Kiekvieno sėkmės kelias – kitoks. Bet svarbiausia – atkaklumas ir mėgavimasis tuo, ką darote.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close