Renginiai

Amerika – Lietuva

Kodėl amerikiečiai taip audringai ir džiugiai švenčia Liepos 4-ąją? Ką ši diena, dar vadinama Nepriklausomybės Diena, liudija? Apie visa tai 7k klasės mokiniai sužinojo anglų kalbos pamokose integruotos savaitės pamokų ciklo apie Apšvietos epochą bei laisvės idėjas metu. Vienu iš šios epochos padarinių buvo Amerikos revoliucija, pagimdžiusi dabar vieną iš galingiausių valstybių – JAV. Žinių mokiniai sėmėsi žiūrėdami video, skaitydami bei atlikdami užduotis. Tačiau nieko nėra įdomiau, kai istoriją liudija žmonės, gyvenantys toje šalyje. Pamokos metu ,,nutiesėme tiltą“ tarp JAV ir Lietuvos: dvi šešiolikmetės seserys – amerikietės Isabella ir Gabriella – , kurių mama yra lietuvė, video įraše sveikinosi ir prisistatė lietuviškai, o angliškai papasakojo apie JAV Nepriklausomybės Dieną. Koks sutapimas, kad tą dieną ir mes minėjome Lietuvai svarbią dieną – Sausio 13-ąją – Laisvės Gynėjų Dieną. Kaip padėką mokiniai įrašė savo video, kuriame padėkojo Isabellai ir Gabriellai ir papasakojo apie Sausio 13-osios įvykius. Dėkojame anglų kalbos mokytojai metodininkei Ingai Jaunienei už įdomią pamoką.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close