Renginiai

Mokonomika

Vasario 4 d. mūsų progimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo Swedbanko organizuotoje didžiausioje nuotolinėje pamokoje „Mokonomika“. Pamokoje mokiniai svarstė, kaip pabusti geresniame pasaulyje, mokėsi planuoti savo gimtadienius su stebuklingų miško lobių paieškomis, susipažino su lietuvių gestų kalba bei skautiškos kuprinės paslaptimis, mokėsi planuoti savo biudžetą ir iš senų džinsų pasisiūti prijuostę. Kad pamoka neprailgtų, karatė treniruotėje mažieji smagiai pasportavo, o pamokos pabaigoje svarstė, kaip namuose įkurti ir ką galima ištirynėti namų laboratorijoje. Tikimės, kad Mokonomikoje išmoktos pamokos bus ne tik įdomios, bet ir naudingos.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close