Renginiai

Pasinerk į demokratiją

2022 m. vasario 8d. 8e klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje Valstybės pažinimo centro edukacijoje „Pasinerk į demokratiją“. Pamokos metu moksleiviai susipažno su demokratijos valdymo forma bei jos pagrindiniais bruožais. Paskirstyti komandomis edukacijos dalyviai įkūnijo atskiras valdžias ir gilinosi į jų veiklas, taip įsisavindami valdžių padalijimo principą Lietuvoje. Dėkojame edukacijos organizatorei, geografijos mokytojai D. Umantaitei-Vaivadienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close