Ar dalyvavote „Didžiausioje bendradarbiavimo pamokoje“?

Vasario 16-oji (Valstybės atkūrimo diena) – nacionalinė Lietuvos šventė, skirta 1918-aisiais Lietuvos Tarybos signatarų pasirašytam Lietuvos nepriklausomybės aktui paminėti. Ši istorinė data Lietuvoje minima kasmet. Minima ir mūsų mokykloje: giedame himną, prisimename Lietuvos istoriją, rašome ir skaitome eiles, piešiame…švenčiame. Labai smagu, kad mūsų bendruomenėje yra moksleivių, kurie aktyviai įsitraukia ir į šalyje organizuojamus renginius. Dėkojame 6k klasės mokinei Giedrei Benetytei už dalyvavimą ,,Didžiausioje bendradarbiavimo pamokoje Vasario-16 – ajai paminėti“.