Renginiai

Ar dalyvavote „Didžiausioje bendradarbiavimo pamokoje“?

Vasario 16-oji (Valstybės atkūrimo diena) – nacionalinė Lietuvos šventė, skirta 1918-aisiais Lietuvos Tarybos signatarų pasirašytam Lietuvos nepriklausomybės aktui paminėti. Ši istorinė data Lietuvoje minima kasmet. Minima ir mūsų mokykloje: giedame himną, prisimename Lietuvos istoriją, rašome ir skaitome eiles, piešiame…švenčiame. Labai smagu, kad mūsų bendruomenėje yra moksleivių, kurie aktyviai įsitraukia ir į šalyje organizuojamus renginius. Dėkojame 6k klasės mokinei Giedrei Benetytei už dalyvavimą ,,Didžiausioje bendradarbiavimo pamokoje Vasario-16 – ajai paminėti“.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close