Renginiai

Morzės abėcėlė klasikiniame ugdyme

Pramonės perversmas ir socialiniai, ekonominiai pokyčiai – dar viena tema, kurią klasikinės ugdymo savaitės metu tyrinės septintokai. Nors Morzės abėcėlė buvo išrasta dar 1838 m., tačiau 7k mokiniams puikiai pavyko ją pritaikyti užšifruojant gražiausius, svarbiausius lietuviškus žodžius: sveikata, jūra, muzika, visata…
Ačiū lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai V. Jokšienei už integruotas pamokas.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close