Renginiai

Bibliotekos paslaptys

Klaipėdai 770 m. O kaip gi geriau įamžinti šią sukaktį, jei ne sukurti šia proga viršelio knygai apie Klaipėdą. 1k klasės mokinukai šauniai pasidarbavo. Įdomiosios pamokos „Bibliotekos paslaptys“ metu išsiaiškino įvairias subtilybes apie knygas, jų dydį, ilgiausią sakinį, senųjų knygų leidybos įmantrybes, knygnešius… ir kūrė savosios knygos viršelį. Neapsieita ir be dovanų. Geriausiems klausytojams – geriausia dovana KNYGA. Dėkojame mokytojoms Vaidai Jokšienei ir Jolantai Rupeikienei už kūrybiškumą ir iniciatyvas.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close