Renginiai

Klaipėdos miesto gatvės

1c klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos Sandros Gedvilienės, ne tik nutarė pasidomėti Klaipėdos miestu, jo gatvių pavadinimais, susijusiais su jūra, bet ir juos kūrybiškai sudėjo į interaktyvią knygą kurią galite pažiūrėti čia…>>>> bei sudalyvavo respublikiniame konkurso „Mūsų kalbinis kultūrinis kraštovaizdis“. Džiuagiamės, kad mūsų mažiausieji yra tikri savo miesto patriotai. Dėkojame mokytojai Sandrai Gedvilienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close