„Mažais žingsneliais tvarumo link“

Kas yra tvarumas? Tvari gamta? Tvari aplinka? Tvarus daiktas? Šis žodis ypač aktualus šiandien ir dažnai naudojamas, bet nelabai suprantamas pradinių klasių mokiniams. Tęsiant ekologinio ugdymo projektą „Tai prasideda nuo tavęs ir manęs“ nutariau šiais metais 2 –trų klasių mokinius pakviesti į renginį „Mažais žingsneliais tvarumo link“. Renginio metu mokiniai išsiaiškino šio neįprasto žodžio reikšmę, sužinojo, kaip gali prisidėti prie tvarios aplinkos kūrimo, žiūrėjo mokomąjį filmą apie tai, kaip vaikai gali būti draugiški gamtai, žaidė „Žaliojo taško“ pateiktą žaidimą-testą apie rūšiavimą, išbandė žinias blic –turnyre „Gamtos ateities ekspertas“ ir visi antrokai pasižadėjo būti draugiškais aplinkai „versmiečiais“. Projekto organizatorė mokytoja Nelita Gedminienė.