Renginiai

Konferencija ,„Aš galiu…“

2022-02-23 įvyko bendrojo ugdymo mokyklų 7-12 klasių mokinių II-III užsienio kalbų (rusų, vokiečių, prancūzų) respublikinė pažintinė-praktinė konferencija ,„Aš galiu…“. Šioje konferencijoje pranešimą rusų kalba „Mano žirgas ir aš“ skaitė ir video pristatymą parengė progimnazijos 8d klasės mokinė Ugnė Lauškinaitė. Džiaugiamės Ugnės debiutu ir linkime sėkmės. Ugnės rusų kalbos mokytoja Ina Bodindorfienė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close