Renginiai

METŲ KETVIRTOKAS

Vasario 24 d. progimnazijoje vyko pradinių klasių konkursas ,,METŲ KETVIRTOKAS“. Renginyje dalyvavo po du gabiausius ketvirtų klasių mokinius. 4a kl. atstovavo Modesta Miškinytė ir Titas Sereika, 4b kl. – Guoda Matulaitė ir Emil Bermudez Rochez, 4c kl. – Ugnė Butkutė ir Luknė Kazlauskaitė, 4d kl. – Tautvydas Domarkas ir Elijas Zavertas. Mokiniai pademonstravo savo žinias, gebėjimus ir kūrybiškumą atlikdami įvairias užduotis. Jie atsakė į pateiktus klausimus, atliko ir pristatė bandymus, kūrė reklamą. Daugiausia taškų surinko ir konkurso ,,METŲ KETVIRTOKAS“ nugalėtoja tapo Ugnė Butkutė. 2 vieta atiteko Elijui Zavertui, 3 vieta – Luknei Kazlauskaitei. Mokiniai apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Renginį organizavo mokytojos Daiva Monkevičienė, Sandra Gedvilienė, Erika Beriozkinienė ir Rūta Andreikėnaitė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close