METŲ KETVIRTOKAS

Vasario 24 d. progimnazijoje vyko pradinių klasių konkursas ,,METŲ KETVIRTOKAS“. Renginyje dalyvavo po du gabiausius ketvirtų klasių mokinius. 4a kl. atstovavo Modesta Miškinytė ir Titas Sereika, 4b kl. – Guoda Matulaitė ir Emil Bermudez Rochez, 4c kl. – Ugnė Butkutė ir Luknė Kazlauskaitė, 4d kl. – Tautvydas Domarkas ir Elijas Zavertas. Mokiniai pademonstravo savo žinias, gebėjimus ir kūrybiškumą atlikdami įvairias užduotis. Jie atsakė į pateiktus klausimus, atliko ir pristatė bandymus, kūrė reklamą. Daugiausia taškų surinko ir konkurso ,,METŲ KETVIRTOKAS“ nugalėtoja tapo Ugnė Butkutė. 2 vieta atiteko Elijui Zavertui, 3 vieta – Luknei Kazlauskaitei. Mokiniai apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Renginį organizavo mokytojos Daiva Monkevičienė, Sandra Gedvilienė, Erika Beriozkinienė ir Rūta Andreikėnaitė.