Renginiai

Kelionė į virtualų dangų

Integruotą klasikinio ugdymo savaitę etikos pamokoje 7k pradėjo įspūdingai. Mokiniai susipažinę su pasaulyje garsiu astronomu Friedrich Wilhelm Argelander (1799-1875), gimusiu Klaipėdoje, tuometinėje Prūsijos karalystėje, jo didžiausiu moksliniu darbu – astrometriniu viso dangaus žvaigždžių atlasu, pasinėrė į savų virtualių žvaigždėlapių kūrimą.
Pasigrožėkite jų darbų paroda ir patys išbandykite atrasti, tyrinėti ir kurti žvaigždynus šioje nuorodoje:

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close