Renginiai

Pramonės perversmas minčių žemėlapiuose

Taip jau sutapo, kad apie Pramonės Perversmo istorinį laikotarpį, negrįžtamai pakeitusį gamybos technologijas ir kartu žmonių gyvenimą, 7k klasės mokiniai anglų kalbos pamokose plėtė akiratį dieną, kai Ukrainoje 2022 m. vasario 24d. prasidėjo karas. Pramonės Perversmo istorinis laikotarpis padovanojo pasauliui eilę išradimų, o vienas iš jų ir dinamitas. Nobelis sukūrė dinamitą, kad padėtų žmonėms statant ir kasant, deja, dinamitas buvo pradėtas naudoti bomboms, patrankoms ir karuose naudotoms raketoms gaminti. Išradimas turėjęs padėti žmonėms virto karo priemone. Anglų kalbos pamokose ypatingas dėmesys skiriamas kalbos šalims, o ši tema ypač aktuali, nes pramonės perversmas prasidėjo būtent Didžiojoje Britanijoje, anuomet vadinta ,,pasaulio dirbtuvėmis“, todėl ypatingas dėmesys pamokose buvo skirtas būtent šiai šaliai. Sukaupę žinių žiūrėdami filmukus ir skaitydami tekstus mokiniai išsiaiškino Pramonės Perversmo priežastis ir pasekmes bei sukūrė skirtingus minčių žemėlapius naudodami internetinį įrankį MindMup. Dėkojame anglų kalbos mokytojai I. Jaunienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close