Pažink Klaipėdą – savo gimtąjį miestą

I-os klasikinio ugdymo klasės mokiniai tęsia pažintį su Klaipėda – savo gimtuoju miestu. Vasario 28 d. mokiniai susipažino su Klaipėdos miesto istorija, skulptūromis. Kartu pildė mąstymo žemėlapį (apskritimo) tema „Klaipėda“. Atsakė į klausimus. Vėliau mažieji tapo jaunaisiais skulptoriais – sukūrė ir nulipdė skulptūrą Klaipėdai. Kūrinius pavadino ir pristatė klasės draugams. Smagu, kad per kūrybiškai organizuojamas pamokas mokiniai ne tik praturtina savo žinias, bet kartu mokosi mylėti savo gimtąjį kraštą. Dėkojame mokytojai Jolantai Rupeikienei.