Renginiai

Turas po biblioteką

Kovo 2 d. 1k klasės mokinukai vyko į Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešąją biblioteką. Pirmokai susipažino su bibliotekos pastato istorija ir jos erdvėmis, veikla, taisyklėmis, knygų fondo įvairove. Bibliotekos edukacinėse erdvėse popieriaus gamybos dirbtuvių metu sužinojo, kaip keitėsi popieriaus gamybos technologijos nuo seniausių laikų iki šių dienų. Patys išbandė rankų darbo popieriaus gamybos techniką. Dailės pamokos metu ant savo rankomis pagaminto popieriaus sukūrė atviruką mamai. Dėkojame mokytojai J. Rupeikienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close