Renginiai

Viktorina

Pirmadienį vyko Klaipėdos miesto trečių klasių mokinių nuotolinė viktorina „Keliauju į svečius“. Viktorina skirta paminėti Europos logopedų dienai, kuri švenčiama kovo 6-ąją. Šioje viktorinoje dalyvavo ir mūsų mokyklos 3b klasės mokiniai. Renginio vedančiosios mokiniams pateikė užduotis, kurios turėjo būti įvykdytos per tam tikrą laiką. Prie viktorinos organizavimo prisidėjo mūsų mokyklos specialioji pedagogė ir logopedė Aistė Lajauskienė, mokinius viktorinai ruošė pradinių klasių mokytoja Greta Rimkutė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close