Klaipėdos skulptūrų parke

6b klasės mokiniams vieno antradienio popietę pamokos vyko Klaipėdos skulptūrų parke. Pamokos metu mokiniai  susipažino su Skulptūrų parko ir Senųjų miesto kapinių istorija. Komandos gavo Skulptūrų parko planą: reikėjo parke surasti  nurodytą skulptūrą bei pažymėti ją žemėlapyje. Vėliau vaikams buvo pristatomos surastosios skulptūros autorius bei jo koncepcija.  Pasirinkta užsiėmimo forma – orientacinis bėginėjimas – leido kiekvienam pasireikšti individualiai: vieniems – labiau pamiklinti kojas, kitiems – galvas, ir tuo pačiu patirti skulptūros meno įtaigumą. Dėkojame klasės auklėtojai Jolitai Benetienei už kultūrinio akiračio plėtrą.