Renginiai

Konferencija „Raidė moko, raidė kenkia“

Kovo 9 d. 7k klasės mokiniai – Anetė Simonavičiūtė ir Jonas Danisevičius – dalyvavo respublikinėje interaktyvioje konferencijoje „Raidė moko, raidė kenkia“, kur pristatė pranešimą tema „Emocinė žodžio galia M. Burgess knygoje „Vilko kauksmas“. Kaip teigia Jonas, skaitydamas pagalvojau, kad vilkai su saviškiais elgiasi geriau, negu žmonės su žmonėmis. Knygos pabaigoje išgirdau vilko šauksmą ir supratau, kad tai – ne baimė, o neviltis dėl žmonių beširdiškumo.“ O ką manote jūs? Anetės ir Jono lietuvių kalbos mokytoja – Vaida Jokšienė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close