Renginiai

Meninio skaitymo konkursas „Čia mano namai“

Kovo 10 d., ketvirtadienį, mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas „Čia mano namai“. Vaikai konkurso laukė ir ruošėsi iš anksto – mokėsi mintinai eilėraščius, pasakėčias, apsakymus. Konkurse dalyvavo 14 pradinukų. Konkurso pradžioje sveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorė G. Pocienė. Komisiją sudarė mokyklos pavaduotojos J. Petkutė-Jevstafjeva, L. Kuisė, V. Būdvydienė. Kol komisija sprendė, kas verti nugalėtojų vardo, mokiniai žaidė žaidimą, kuriame reikėjo atspėti žymiausias Lietuvos vietas. Kaip vėliau vaikai atviravo, labiausiai jaudinosi, kad užlipę ant scenos neužmirštų žodžių. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, o konkurso nugalėtojais tapo Austėja Žardeckyė, 3b klasė (I vieta), Gediminas Girdvainis 1k klasė (II vieta), Jonas Sinušas 3k klasė (III vieta). Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame konkurso iniciatorei mokytojai A. Plesevičienei, visiems mokiniams dalyvavusiems skaitovų konkurse bei mokytojams padėjusiems vaikams pasiruošti.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close