Meninio skaitymo konkursas „Čia mano namai“

Kovo 10 d., ketvirtadienį, mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas „Čia mano namai“. Vaikai konkurso laukė ir ruošėsi iš anksto – mokėsi mintinai eilėraščius, pasakėčias, apsakymus. Konkurse dalyvavo 14 pradinukų. Konkurso pradžioje sveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorė G. Pocienė. Komisiją sudarė mokyklos pavaduotojos J. Petkutė-Jevstafjeva, L. Kuisė, V. Būdvydienė. Kol komisija sprendė, kas verti nugalėtojų vardo, mokiniai žaidė žaidimą, kuriame reikėjo atspėti žymiausias Lietuvos vietas. Kaip vėliau vaikai atviravo, labiausiai jaudinosi, kad užlipę ant scenos neužmirštų žodžių. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, o konkurso nugalėtojais tapo Austėja Žardeckyė, 3b klasė (I vieta), Gediminas Girdvainis 1k klasė (II vieta), Jonas Sinušas 3k klasė (III vieta). Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame konkurso iniciatorei mokytojai A. Plesevičienei, visiems mokiniams dalyvavusiems skaitovų konkurse bei mokytojams padėjusiems vaikams pasiruošti.