Renginiai

PI diena mokykloje

Kovo 14 d. matematikai ir jų draugai išradingai, matematiškai ir saldžiai mini tarptautinę PI dieną. Matematinė konstanta PI – iracionalusis skaičius, kurio apytiksli reikšmė yra 3,14. Tad neveltui šią kovo dieną ją ir švenčia: „3/14“datos formate „mėnuo/diena. Pasaulyje PI diena gali būti pažymima suvalgant apvalų pyragą, papuoštą graikiška raide π ir pi reikšmėmis, be to, anglų kalba π tarimas sutampa ir su šio
žodžio (angl. pie, ‘pyragas’) tarimu. Mūsų mokykla taip pat paminėjo šią dieną. Su 7k klase pasiskirtę komandomis atsakinėjome į viktorinos
klausimus, po viktorinos matavome PI – rago matmenis: pyrago spindulį (r), skersmenį (d) ir apskaičiavome apskritimo ilgį , bei pyrago plotą . Rinkome gražiausią pyrągą. Komandos tarpusavyje konkuravo, kas daugiau žino skaičiaus Pi skaitmenų po kablelio. Daugiausia po
kableliu 3,1415…. išvardino MIJA BENDORAITYTĖ, net 121 skaitmenį! Šaunuolė Mija! Ačiū pamokos-renginio sumanytojai – matematikos mokytojai Eglei Ričkuvienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close