Tarptautinis daugkalbystės projektas

8c klasės mokiniai kartu su vokiečių kalbos mokytoja Asta Jaramavičiūte dalyvauja Tarptautiniame daugiakalbystės projekte „Kalbų ekspedicija aplink Baltijos jūrą“. Šiame projekte dalyvauja  mokiniai iš Danijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Suomijos ir Švedijos. Projekto metu mokiniai  rengė kalbų portretus, bandė suprasti projekte dalyvaujančių šalių kalbomis parašytus tekstus. Kovo 10 dieną turėjo susitikimą su bendraamžiais iš Latvijos Maltos miesto. Susitikimo metu susipažino, pristatė skaidres apie užsienio kalbas mūsų kasdienybėje, bandė suprasti ir į vokiečių kalbą išversti latviškus žodžius. Dėkojame Goethe institutui už organizuojamus projektus.