Projektas „Aš skiriu e-ė“

Mokomės kitaip. Daug mokinių painioja du garsus e ir ė. Netaisyklingai arba netiksliai juos taria, perskaito žodį su šiais garsais, rašydami taip pat daro daug klaidų. Kad mokiniams būtų smagiau mokytis diferencijuoti šiuos garsus, visą mėnesį antros klasės mokiniai atliko projektą „Aš skiriu e-ė“. Per logopedines pratybas mokėsi taisyklingai tarti garsus e ir ė, skaityti žodžius su šiais garsais, žaidė žaidimus, atliko užduotis kompiuteriu, rašė žodžius ant įvairių paviršių: stiklo, medžio žievės, akmenukų, dėžučių, plastikinių dangtelių. Mokiniams vadovavo logopedė Aistė Lajauskienė.