Renginiai

Pradinių klasių konkursas „METŲ TREČIOKAS“

Kovo 17 d. įvyko pradinių klasių konkursas ,,METŲ TREČIOKAS“. Renginyje dalyvavo po du gabiausius trečių klasių mokinius. 3a kl. atstovavo Ariejielė Stonkutė ir Tomas Bredelis, 3b kl. – Austėja Žardeckytė ir Emilė Chuševė, 3c kl. – Augustė Galminaitė ir Austėja Šedvartaitė, 3k kl. – Odrė Andrulytė ir Lukrecija Kemzūraitė. Mokiniai pademonstravo savo žinias, gebėjimus ir kūrybiškumą atlikdami įvairias užduotis.  I vieta bei konkurso ,,METŲ TREČIOKAS“ titulas atiteko Odrei Andrulytei. II vietą laimėjo Lukrecija Kemzūraitė, o 3 vietos laimėtojai buvo net du mokiniai, kurie surinko vienodą taškų skaičių. Tai Tomas Bredelis ir Austėja Šedvartaitė. Visi apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Renginį organizavo mokytojos Daiva Monkevičienė, Sandra Gedvilienė, Erika Beriozkinienė ir Rūta Andreikėnaitė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close