Tvariai ir patikimai…

Kur dedamos perdirbimui netinkamos atliekos? Atsakymą į klausimą 2 k klasės mokiniai gavo lankydamiesi virtualioje ekskursijoje į žaliąją energetikos įmonę UAB GREN LIETUVA . Įmonė, naudodama išrūšiuotas, naudojimui nebetinkamas atliekas, gamina šilumą ir elektrą. Jėgainė, naudojanti nepavojingas komunalines ir pramonės atliekas kaip kurą, yra pirmoji tokia Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Ši ekskursija mokinius paskatino dar atsakingiau rūšiuoti, nes vis labiau supranta, kad rūšiuodami atliekas ne tik prikelia daiktus antram, trečiam…. gyvenimui, bet ir prisideda prie energijos gaminimo. Dėkojame mokytojai N. Gedminienei.