Empatijos ugdymas

Aštuntokams etikos pamoka vyko Atvirame jaunimo centre, esančiame kaimyninėje mokykloje (I.Simonaitytės g. 24). Mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti jaunimui skirtas erdves turiningam laisvalaikiui praleisti, išmėgino unikalią ir inovatyvią priemonę empatijai ir solidarumui ugdyti – simuliacinius videoklipus. Virtualios realybės akinių pagalba jaunuoliai turėjo galimybę pasijausti kito žmogaus „kailyje“ bei padiskutuoti, su kuo susiduria negalią turintys bei patyčias patiriantys asmenys. Ačiū etikos mokytojai Jolitai Benetienei už empatijos ugdymą.