Renginiai

Klaipėdiečiai ir jūra

2022-03-18  8a klasės mokiniai – Timas Šablinskas ir Gustė Vasiljevaitė – dalyvavo Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos ir Klaipėdos miesto mokinių saviraiškos centro organizuotame forume „Jūra – tai mūsų vartai į pasaulį“. Mokiniai skaitė pranešimą ,,Klaipėdiečiai ir jūra“.  Dėkojame mokiniams už mokyklos vardo garsinimą, už viešo kalbėjimo patirtis, geras emocijas. Mokinius konsultavo  geografijos mokytoja ekspertė D. Umantaitė-Vaivadienė. 

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close