Renginiai

Nuotolinė-praktinė konferencija „Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“

Kovo 28 d. „Vyturio“ progimnazijoje vyko respublikinė nuotolinė-praktinė konferencija „Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“. 2k klasės mokinys Lukas Mažeika pristatė pranešimą ,,Čiobrelis – vaistažolių karalius“ ir buvo apdovanotas Vilniaus universiteto Sveikatos fakulteto raštu už POZITYVUMĄ. Dėkojame mokytojai Nelitai Gedminienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close