Renginiai

Susitikimas su vienuoliu Benediktu

2022 kovo 24 dieną 6k klasės mokiniai dalyvavo susitikime su Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios vienuoliu Benediktu. Klasikinio ugdymo integruota pamoka vyko netradiciškai. Mokiniai turėjo galimybę diskutuoti apie religijos vaidmenį žmogaus gyvenime, apie požiūrį į religiją ir pan. Dėkojame klasės auklėtojai, geografijos mokytojai elspertei D. Umantaitei-Vaivadienei už įdomų susitikimą.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close