Ugdymo karjerai savaitė

Kovo 28 – balandžio 1 dienomis progimnazijoje 1–8 klasių mokiniams vyko Ugdymo karjerai savaitė. Tikslas – ugdyti mokinių bendrąsias ir karjeros kompetencijas, organizuoti susitikimus su įvairių profesijų atstovais, mokinių tėvais bei skatinti mokinių komunikavimo, bendradarbiavimo ir socialinių įgūdžių ugdymą. Dėkojame mokinių tėveliams, svečiams bei klasių vadovams, kurie padėjo organizuoti ypatingai svarbią savaitę mūsų mokiniams. Jūsų iniciatyva ir bendradarbiavimas, drąsa dalijantis asmeninėmis ,,Sėkmės istorijomis“ padeda ugdyti jaunąją kartą ir gelbsti renkantis karjeros kelią.

Apie mūsų progimnazijoje organizuojamas veiklas rašo naujienų portalas AtviraKlaipeda.lt! Skaityti čia…>>>