Renginiai

Velykos svečiuojasi Klaipėdos krašte

1k klasės mokiniai balandžio 4 d. integruotų veiklų savaitę „Velykos svečiuojasi Klaipėdos krašte“ pradėjo Klaipėdos Etnokultūros centre edukaciniu užsiėmimu “Zuikio velykaičiai“. Etnologė Ingrida Žmijauskienė vaikus supažindino su Šv. Velykų papročiais ir tradicijų elementais, papasakojo apie margučių simboliką, jų tradicinius marginimo būdus. Pirmokai ne tik praturtino savo žinias, bet ir nuotaikingai praleido laiką. Užsiėmime netrūko smagių velykinių žaidimų ir ratelių. Dėkojame mokytojai J. Rupeikienei už iniciatyvas.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close