Renginiai

Proto žygis per Lietuvą

Norime pasidžiaugti integruotų pamokų galimybėmis mūsų progimnazijoje. Projekto ,,Kokybės krepšelio“ lėšomis įsigytos priemonės – inraktyvi siena – suteikia galimybių integruoti pamokoje kelis dalykus. Toks ugdymas tampa ne tik šiuolaikiškas, bet ir teikiantis malonumą. Mokėjimas laukti sėkmės, kryptingai siekti rezultato, mokymasis dirbti komandoje ir savarankiškai leidžia ugdyti ne tik dalykines kompetencijas, bet ir asmenines savybes. Balandžio 1 deną 6k klasės mokiniai dalyvavo integruotoje fizinio ugdymo ir geografijos pamokoje ,,Proto žygis per Lietuvą“. Dėkojame pamokos sumanytojoms, organizatorėms – fizinio ugdymo mokytojai I. Malakauskienei ir geografijos mokytojai D. Umantaitei-Vaivadienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close