Renginiai

Velykų papročiai ir tradicijos Mažojoje Lietuvoje

Balandžio 8 d. 1k klasės mokinukams prasidėjo įdomiosiomis pamokomis. Dailės mokytoja Inga Kairienė supažindino su Velykų papročiais ir tradicijomis Mažojoje Lietuvoje. Vaikus sužavėjo pačios mokytojos tradiciniais ir šiuolaikiniais raštais margintų margučių kolekcija. Antrosios pamokos metu mokiniai patys pasigamino Velykinį zuikį. Dėkojame mokytojoms I. Kairienei ir J. Rupeikienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close