Integruotų veiklų savaitė ,,Baltų simboliai“

Balandžio 11- 15 d. 3k klasėje vyko integruotų veiklų savaitė ,,Baltų simboliai“. Mokiniai susipažino, kaip seniau žmonės puošė namus, baldus,  rūbus bei patys kūrė simbolius ant akmenėlių. Diskutavo, ar baltai šventė šv. Velykas. Mokyklos kieme ieškojo pavasario ženklų ir juos fotografavo. Aiškinosi, kokiais simboliais puošė margučius, ką reiškia šie raštai bei patys piešė tradicinių raštų margutį.  O per ,, Kūrybines dirbtuves“  margino kiaušinius netradiciniais būdais, pasigamino velykinę puokštelę.  Savaitės pabaigoje savo žinias pasitikrino žaisdami velykinį  Kahoot žaidimą. Dėkojame mokytojai A. Plesevičienei.