Renginiai

Mažais žingsneliais Velykų link

2k klasėje integruota savaitė „Velykų link“ prasidėjo aktyviai – mokytoja Ilona pravedė įdomiąją fizinio ugdymo pamoką „Surask sau porą“, kurios metu mokiniai interaktyviai atliko sportines užduotis. Kasdien mokiniai sužinojo ką nors naujo ar prisiminė apie Velykų tradicijas ir papročius, tobulino gebėjimą naudotis išmaniosiomis technologijomis surandant ieškomą informaciją bei kuriant google skaidres. Visas žinias ir įgūdžius pateikė pristatyme „Velykų link“. „Galvočių“ būrelio mokiniai Scratch programėlėje kūrė velykines atvirutes. Mokiniai sudarinėjo velykinį meniu ir atlikdami grupinį darbą pristatė, kokį įsivaizduoja Velykų stalą. Įsitikinau, kad mamos turės tikrai puikius pagalbininkus. Šeima Velykų stalą galės  papuošti ir pačių mokinių iškeptomis duonelėmis- varnelėmis, kurias kepė Kretingos dvaro muziejuje. Didžiajai pavasario šventei per darbelių ir neformalaus ugdymo pamokas sukūrė velykines dekoracijas, papuošimus šventiniam stalui. Savaitę užbaigėme Vaidos Jokšienės pravesta pamoka – „Ką raštas užrašys, nė kirvis neištašys“. Pamoka tikrai buvo įdomioji – kūrybiškai, suprantamai ir vaizdžiai vaikams pateikė medžiagą apie kalbos raiškos priemones. O visas savo žinias mokiniai pasitikrino protmūšyje, naudojantis Kahoot programėle.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close