Renginiai

Debatuose su Klaipėdos licėjaus mokiniais

„Debatų metodas pamokoje“ – tai puiki galimybė ugdyti mokinių kritinį mąstymą, gebėjimą išsakyti nuomonę, argumentuoti ir pan. Balandžio 27 d. šis metodas suvedė Klaipėdos „Versmės“ 7k klasės mokinius ir Klaipėdos licėjaus aštuntokus. Abi komandos debatavo apie tai, ar saugu gyventi Lietuvoje. Išsakytais  argumentais, kontraargumentais, klausimais teisėjus įtikino ir savo poziciją, kad Lietuvoje gyventi saugu, apgynė ir debatus  laimėjo Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos mokiniai. Mokinius ruošė geografijos mokytoja D. Umantaitė-Vaivadienė. Ačiū Klaipėdos licėjaus mokiniams ir jų mokytojai už draugystę.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close