Konferencija „Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“

Balandžio 28 dieną Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos aštuntokai dalyvavo respublikinėje teorinėje-praktinėje mokinių konferencijoje „Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“. 8e klasės mokinė Benita Kučinskaitė ir 8c klasės mokinė Gytė Tendzegolskytė pristatė pranešimą „Haliucinogeninės medžiagos ir jų vartojimas paauglių tarpe“ bei laimėjo Vilniaus universiteto Sveikatos fakulteto įsteigtą Informatyviausio pranešimo nominaciją. 8c klasės mokinės Smiltė Lajauskytė ir Emilija Kalasūnaitė konferencijoje pristatė pranešimą „Paaugliai ir plaukų dažymas: poreikis, patirtys ir žala“, kuris laimėjo Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro įsteigtą Inovatyviausio pranešimo nominaciją. Dėkojame mokyklos psichologei Gintarei Vaitiekutei už iniciatyvumą.